hello world!
Opublikowano: 20 lutego, 2019

Białystok ocieplanie poddasza pianką

PIERWSZY POWIEW LATA?

Ale jak to?! Przecież po zimie mamy wiosnę. A po wiośnie lato. Dlaczego, choć zima jeszcze nas nie opuściła, piszemy o pierwszym powiewie lata? Ponieważ nasza ostatnia realizacja w Białymstoku miała miejsce na ulicy KOKOSOWEJ. Kokosy, palmy, ciepłe morze, rajska plaża – skojarzenie z latem jak najbardziej prawidłowe. Ależ zrobiliśmy sobie smaka na baton Bounty. Swoją drogą, czy jeszcze produkują batony Bounty?

Szczegóły realizacji:
  • Białystok
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 70 m2
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram