OCIEPLANIE PODDASZA PIANKĄ W EŁKU

Szukają Państwo sposobu na ocieplanie poddasza? Oferujemy Państwu kompleksowe usługi ocieplania pianką. W ostatnim czasie izolacje natryskowe pianką zyskują coraz większą popularność. Wiąże się to z dużą skutecznością tej metody. Obecnie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów z Ełku, ponieważ siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach.

Pianka nanoszona metodą natrysku doskonale sprawdza się jako sposób na ocieplanie poddasza. Okolice dachu to miejsce szczególnie istotne, jeśli chodzi o termoizolację. To właśnie tędy wydostaje się najwięcej ciepła. Z tego powodu powinniśmy wybrać odpowiedni materiał, przy pomocy którego ocieplimy dach. Pianka poliuretanowa jest idealnym materiałem do tego celu. Wnika nawet w najmniejsze szczeliny i szczelnie je wypełnia. Nasza firma stosuje wyłącznie nowoczesne pianki otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe.

Ta metoda sprawdzi się do ocieplania poddaszy, ścian i stropów, a także izolacji fundamentów. Może być wykorzystywana zarówno w domach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych, usługowych czy inwentarskich.

Ocieplanie pianką Ełk - dlaczego warto zdecydować się na ocieplanie poddasza przy pomocy pianki, a nie innego materiału?

Jest rzeczą zupełnie naturalną, że klienci, poszukując najlepszego sposobu na ocieplanie poddasza, porównują różne metody - na przykład piankę poliuretanową z wełną mineralną. Naszym zdaniem ta pierwsza metoda ma o wiele więcej zalet: przede wszystkim to materiał bardzo trwały, długowieczny, nie zmieniający swojego kształtu w czasie, czego nie można powiedzieć o wełnie. Ponadto gdy ocieplamy poddasze pianką nie tworzą się żadne szczeliny, spoiny ani mostki termiczne.

Izolacja pianą  cena za 1 m 2 w Ełku

Koszt ocieplenia budynku przy pomocy pianki będzie zależał od kilku czynników, przede wszystkim rodzaju budynku oraz przestrzeni, jaką należy ocieplić. W przypadku poddasza najczęściej należy nałożyć warstwę pianki o grubości 18-25 centymetrów. Oznacza to orientacyjne koszty w przedziale 49-85 zł/m2. Należy pamiętać jednak o tym, że warunki panujące w obiekcie mogą spowodować konieczność nałożenia grubszej warstwy pianki.

W przypadku, gdy chcą Państwo wykonać izolację fundamentów metodą natryskową, konieczne będzie nałożenie warstwy pianki o grubości od 5 do 10 cm.

Warto dowiadywać się o nasze specjalne oferty. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Galeria

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram