OCIEPLANIE PIANKĄ PUR W BIAŁYMSTOKU

Wiele osób narzeka na ogromne rachunki za ogrzewanie. Przyczyn może być wiele. Jednak najczęściej jest nią źle ocieplony, bądź też nieocieplony dom, czy też mieszkanie. Braki w izolacji termicznej są powodem tak dużych rachunków. Warto więc zadbać o odpowiednią izolację cieplną, która także poprawia komfort mieszkania i zapobiega powstawaniu pleśni, czy też grzybów.

Jak ocieplić poddasze pianą ?

Warto wiedzieć, że wiele ciepła ucieka właśnie poddaszem. Takie straty szacuje się nawet na poziomie ponad 30 %, zatem cena ogrzewania jest wyższa właśnie o 30%. Warto zatem jest je ocieplić. Najlepszym wyborem może być pianka poliuretanowa. Piankę poliuretanową można stosować bezpośrednio na deskowanie lub też membranę.

Ocieplenie pianką pur poddasza - bo firma ma znaczenie

Ocieplanie pianką poddasza może być wykonane niezwykle szybko i precyzyjnie jeżeli powierzymy pracę profesjonalistom. Ocieplenie poddasza Białystok to gwarancja zadowolenia. Obecnie ocieplenia pianką pur szczególnie poddasza są bardzo popularne i dają zdecydowanie lepsze efekty niż w przypadku tradycyjnych metod. Warto także zwrócić uwagę na to, że efekty są na najwyższym poziomie, a rachunki za ogrzewanie zdecydowanie się zmniejszają. Pianka zapobiega też tworzeniu się wilgoci, co z kolei uniemożliwia tworzenie się grzybów, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Ocieplenie pianką pur zalety

Ocieplenie pianką PUR ma szereg zalet. Warto zwrócić uwagę na doskonałe właściwości izolacyjne, które sprawiają, że zimą na poddaszu jest ciepło, latem zaś chłodno. Pianka pur zapewnia 100% szczelność izolacji. Kolejną jej zaletą jest to, że nie powoduje ona uczuleń, czy też alergii, zatem polecana jest zarówno dla alergików, jak i astmatyków. Przylega także do każdej powierzchni, stąd nakładanie nawet w starych budynkach nie jest problematyczne. Pianka jest także bardzo bezpieczna i ma właściwości samogasnące nie rozprzestrzeniające ognia (wraz z zabraniem źródła ognia, sama automatycznie gaśnie). Pianka jest bardzo lekka, nie obciąża więc konstrukcji dachu, a wręcz delikatnie go usztywnia.

Ocieplanie pianką - cena za 1m2 w Białymstoku

Izolacja natryskowa w Białymstoku nie jest wcale bardzo droga. Cena za m2 ocieplenia pianką zależy również od wyboru jej grubości. W przypadku pianki 18 cm cena wynosi około 50 zł.

Galeria

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram