PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA

O firmie VIZO

Jesteśmy ambitnym zespołem. Od wielu lat zajmujemy się izolacjami natryskowymi. Nasza oferta w pełni odpowiada potrzebom dotyczącym termomodernizacji domu, obiektów przemysłowych czy rolniczych.

Jeśli planujesz budowę, remont lub termomodernizację, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy wiele rozwiązań opartych na piankach natryskowych PUR.

Posiadamy profesjonalny park maszynowy do przetwarzania surowców, którym jest nowoczesny reaktor GRACO E30I. Jego zintegrowany dozownik, który posiada własny agregat prądotwórczy i sprężarkę, umożliwia sprawne i szybkie wykonanie usługi, bez konieczności podłączania się do zewnętrznych mediów.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą.

SETKI ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI

Projekty realizujemy w północno-wschodniej Polsce

Docieramy do wszystkich miejscowości w obrębie woj. podlaskiego, mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego.

NASZA GALERIA

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram