O firmie VIZO

Jeśli budujesz, remontujesz lub planujesz termomodernizację domu lub innego budynku skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem z ponad ośmioletnim doświadczeniem w branży izolacji natryskowych.

Z chęcią i zaangażowaniem podejmujemy się każdej realizacji. Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie z doradcą. W swojej ofercie posiadamy szereg różnych rozwiązań opartych na piankach natryskowych PUR. Wykonujemy izolację od fundamentów, poprzez posadzki, ściany aż po dach.

Kładziemy duży nacisk na najwyższą jakość naszych usług, dlatego nie możemy sobie pozwolić na ustępstwa. Do przetwarzania surowców niezbędny jest najwyższej jakości, profesjonalny park maszynowy. Jako jedna z niewielu firm pracujemy na nowoczesnym reaktorze GRACO E30I. Jest to zintegrowany dozownik, który posiada własny agregat prądotwórczy i sprężarkę. Całe urządzenie jest zabudowane na niewielkim aucie, dzięki czemu nie musimy podłączać się do żadnych mediów u Państwa. Ułatwia to sprawne i szybkie wykonanie usługi.

Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń!