Izolacja natryskowa to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów ocieplania stropów, ścian i poddaszy. Ocieplanie pianką jest nie tylko szybsze w porównaniu do tradycyjnego ocieplania, ale też znacznie łatwiejsze, zwłaszcza przy izolowaniu trudno dostępnych miejsc.

Ocieplanie pianką w Sejnach

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym ocieplaniu poddaszy, ścian, fundamentów oraz stropów. W zależności od potrzeb klienta, możemy nałożyć warstwę izolacji o dowolnej grubości i parametrach. Do ocieplania wykorzystujemy wyłącznie te pianki, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające je do stosowania na terenie UE oraz naszego kraju. Ocieplamy zarówno pianką otwartokomórkową, jak i zamkniętokomórkową. Świadczymy swoje usługi na terenie Sejn, powiatu sejneńskiego oraz sąsiednich powiatów.

Sejny: Skuteczne ocieplenie poddasza

Zimy na Suwalszczyźnie bywają bardzo srogie. To oznacza, że konieczne jest intensywne ogrzewanie budynków, które wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Aby ograniczyć koszty ogrzewania, warto dobrze zaizolować budynek. Jednym ze sposobów na ocieplenie budynku jest izolacja natryskowa pianką poliuretanową.

Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową jest bardzo często jedynym rozsądnym rozwiązaniem, które pozwoli na dokładną izolację termiczną tej części domu. Na poddaszu często znajduje się wiele skosów, załamań i nieregularnych kształtów, które ciężko byłoby ocieplić za pomocą tradycyjnych metod. Natrysk pianki pozwoli na dokładne dopasowanie warstwy izolacyjnej do kształtu dachu. Dzięki temu mamy pewność, że każdy element dachu jest zabezpieczony przed utratą ciepła.

Izolacja pianą w Sejnach – najważniejsze zalety

Najważniejsze zalety ocieplania poddaszy pianką poliuretanową to:

– zdolność do pochłaniania fali akustycznej (“efektem ubocznym” ocieplenia jest wyciszenie pomieszczenia),
– oddychająca struktura,
– brak pylenia – w przeciwieństwie do tradycyjnej metody,
– pianka nie pozwala na rozwój pleśni,
– długowieczność,
– skuteczna ochrona przed wiatrem.

W porównaniu do tradycyjnego styropianu czy wełny mineralnej, grubość warstwy poliuretanowej o takich samych właściwościach termodynamicznych może być o 20 do nawet 50% mniejsza. To powoduje dodatkową oszczędność na materiale i – co najważniejsze, dodatkową oszczędność miejsca. Cieńsza warstwa izolacyjna sprawia, że poddasze staje się dużo bardziej przestronne i ustawne.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują powierzone zadania z należytą starannością. Skorzystaj z szybkiej i darmowej wyceny wypełniając formularz

Galeria naszych realizacji ocieplania pianką w Sejnach i okolicach