hello world!
Opublikowano: 6 listopada, 2019

Zabiele (podlaskie) - ocieplanie poddasza pianką PUR

JAK WAM MIJA TYDZIEŃ

Mamy nadzieję, że bardziej niż udanie. I takiegoż tygodnia Wam życzymy — bardziej niż udanego. A po czym poznać, że tydzień jest bardziej niż udany? Na przykład po tym, że Klienci są bardziej niż zadowoleni z Twojej pracy. To daje zastrzyk energii do pracy nawet wówczas, gdy pogoda nie sprzyja, bo zima coraz bliżej. Oto jedna z naszych ostatnich bardziej niż udanych realizacji. Tym razem do wykonania była izolacja w domu jednorodzinnym w miejscowości Zabiele k. Kolna. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Szczegóły realizacji:
  • Zabiele (województwo podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 140 m2
  • grubość izolacji: 20 cm
  • w uzyciu pianka Quadfoam500
Kilka zdjęć z realizacji ocieplania poddasza pianką

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram