hello world!
Opublikowano: 4 czerwca, 2019

Wola Zambrzycka ponad 200m2 izolacji pianką dachu i sufitu

Z WIZYTĄ W MIEŚCIE ŻUBRÓW

Gościliśmy ostatnio w Woli Zambrzyckiej (nie mylić z Wolą Zambrowską!), wsi w powiecie zambrowskim, położonej nieopodal Zambrowa. Dlaczego Zambrów nazwaliśmy miastem żubrów? Ponieważ nazwa miasta pochodzi od staropolskiego słowa „ząbr”, które oznacza „miejsce pobytu żubrów”. Nie powinno więc dziwić, że w herbie Zambrowa widnieje głowa żubra. Co ciekawe, Zambrów znajduje się obecnie w województwie podlaskim, chociaż miasto leży na historycznym Mazowszu — Zambrów był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w województwie mazowieckim. A skoro królewskie włości oraz żubry, to pewnie też... Nie, wcale nie mamy na myśli „żubringu” ani nawet „łomżingu” (Łomża w sumie niedaleko), choć nie dziwimy się, wszak weekend coraz bliżej. Chodziło nam oczywiście o las — taki porządny, liściasty. I faktycznie w pobliżu Zambrowa ostał się taki leśny kompleks — dzisiaj chroniony w ramach rezerwatu przyrody Grabówka. W północnej części rezerwatu rośnie dużo starych ponad stuletnich dębów, a także osiki, brzoza brodawkowata oraz lipy. Ale chociaż lipa tam występuje, to z całą pewnością nie ma lipy, bo porządny las zawsze cieszy. Ale wróćmy do realizacji.

Szczegóły realizacji:
 • Wola Zambrzycka
 • dach:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 155 m2
  — grubość izolacji: 20 cm
 • sufit:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 50 m2
  — grubość izolacji: 13 cm
 • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji pianką w Woli Zamrzyckiej

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram