hello world!
Opublikowano: 9 maja, 2019

Węgorzewo ocieplanie pianką PUR poddasza

W poszukiwaniu Bursztynowej Komnaty? Czemu nie, skoro już zawitaliśmy do gminy Węgorzewo. Wczoraj polecaliśmy Wigierski Park Narodowy jako świetne miejsce dla wypoczynku. Dziś polecamy Węgorzewo i okolice. Jak w pewnej reklamie, mamy tu lasy, góry (konkretnie wzgórza morenowe na niżu, w krajobrazie polodowcowym:) i jeziora. A wszystko naturalne, czyli inaczej niż w owej reklamie. A jakby tego było mało, jest też parę zabytków wartych zwiedzenia. Co na przykład? Mamerki Bunkry, o których już kiedyś pisaliśmy. To jeden z najlepiej zachowanych w Polsce kompleksów niemieckich bunkrów niemieckich z okresu II wojny światowej. Dziś w radiu słyszeliśmy, że w Mamerkach (gmina Węgorzewo) prowadzone będą poszukiwania Bursztynowej Komnaty. Słowem, Węgorzewo i okolice to świetne miejsce na wypoczynek. My tu chyba zostajemy. Zatem: do zobaczenia na szlaku!

Szczegóły realizacji:
  • gmina Węgorzewo
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 148 m2 
  • grubość izolacji: 20 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji ocieplania poddasza pianką w gminie węgorzewo

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram