hello world!
Opublikowano: 29 maja, 2018

Tobołowo - izolacja pianką Quadfoam500 110 m2

Czy wiesz, że choć Wigierski Park Narodowy powstał w 1989 roku, to jego historia sięga roku 1976? Wtedy to powołano do życia pierwsze parki krajobrazowe w Polsce: Suwalski Park Krajobrazowy oraz Wigierski Park Krajobrazowy. Podjęto działania zmierzające do przekształcenia Wigierskiego Parku Krajobrazowego w park narodowy. Warto jednak pamiętać, że oba nasze parki mają na karku już ponad 40 lat. Wigierski Park Narodowy zachwyca po dziś dzień. Znajdziemy tu wszystko, co na Suwalszczyźnie najpiękniejsze: liczne jeziora, rzeki, lasy obfitujące w cenne gatunki flory i fauny. Warto dodać, że WPN wyróżnia się spośród innych polskich parków narodowych bogactwem ekosystemów wodnych. W granicach parku mamy aż 42 jeziora, z Wigrami na czele. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ mieliśmy przyjemność pracować w bliskim sąsiedztwie Wigierskiego Parku Narodowego. Gdzie konkretnie? W miejscowości Tobołowo. Do wykonania była izolacja w cudownym domku, który widać na zdjęciu.

Szczegóły inwestycji:
  • 110 m2 wykonanej izolacji
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #Quadfoam500
  • Doskonała Izolacja
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z realizacji w Tabołowie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram