hello world!
Opublikowano: 3 czerwca, 2019

Sejny - dach i sufit ocieplanie pianką domu jednorodzinnego

POZDROWIENIA ZE SEJN

To taki żarcik. "ZE Sejn" to coś jak „DLA” na Podlasiu, np. w zdaniu: To dla mnie się nie podoba. Oczywiście poprawnie powie się: (np. w odpowiedzi na pytanie: skąd jesteś?): z Sejn. A Sejny to miasto powiatowe położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Wschodnia granica powiatu sejneńskiego jest jednocześnie granicą państwową: z Litwą oraz Białorusią (niewielki odcinek na południu). Powiat sejneński jest najmniejszym powiatem w Polsce pod względem liczby mieszkańców, ALE... Dzieje się tu naprawdę wiele. Dlatego cieszymy się, gdy jest do wykonania izolacja w tej okolicy — pięknej, malowniczej, wielokulturowej i z bogatą historią. Długo by wymieniać, dlatego... Polecamy najpierw wybadać sprawę (tj. wygóglować Sejny:), a potem zaplanować jakiś urlop w regionie. Bo naprawdę warto! A w ramach urlopu koniecznie trzeba udać się na spływ kajakowy Czarną Hańczą (nawet jednodniowa trasa to niezapoznanie przeżycie).

Ale wróćmy do realizacji. Do wykonania było sporo m2 — w sumie aż 230 (dach + sufit). Klient zdecydował się na 25 cm grubości pianki (dach), czyli... W domu będzie ciepło. W chłodnej części roku, bo oczywiście w ciepłej porze roku izolacja pianką pomaga utrzymać optymalną temperaturę w domu, czyli wewnątrz jest chłodno, a upał tam, gdzie jego miejsce — na zewnątrz. Duża realizacja, ale poszło szybko i sprawnie. I co najważniejsze, w miłej i przyjemnej atmosferze. Nic dziwnego, że robota poszła szybko i sprawnie — zaczęliśmy rano, a już o 17 fajrant. Oto kolejna zaleta izolacji pianką — realizacja trwa krótko. Pod warunkiem oczywiście, że robotę powierzamy doświadczonym fachowcom, takim jest ekipa VIZO.

Szczegóły realizacji:
 • Sejny
 • dach:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 160 m2
  — grubość izolacji: 25 cm
 • sufit:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 70 m2
  — grubość izolacji: 15 cm
 • w użyciu piana #Crossin Attic Soft ( Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Kilka zdjęć z realizacji w Sejnach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram