hello world!
Opublikowano: 9 lipca, 2018

Regiel - izolacja posadzki piana Crossin

Bliskie sąsiedztwo miasta Ełk. Miejscowość nazywa się Regiel. Położona jest nad Jeziorem Regielskim. Dom w tak malowniczym miejscu? – po prostu bajka. Trochę zazdrościmy (a nawet trochę bardziej), ale przede wszystkim czujemy satysfakcję, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego cudeńka. To była bardzo ciekawa realizacja. Dlaczego?Ponieważ do wykonania była izolacja posadzki, co dobrze widać na zdjęciach. W użyciu piana zamkniętokomórkowa #Crossin (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje), która idealnie sprawdza się w takiej sytuacji. Grubość izolacji: 5 cm. Dlaczego tylko izolacja posadzki? Bez obaw, wcale nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Inwestycja rozłożona jest na etapy. Izolację poddasza w tym pięknym domu wykonamy w okolicach sierpnia. Nie ukrywamy, że fajnie będzie wrócić nad piękne Jezioro Regielskie.

Szczegóły realizacji:
  • izolacja posadzek Regiel
  • grubość 5 cm
  • pianka Crossin Insulations
A poniżej kilka zdjęć z izolacji posadzek w Reglu

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram