Izolacja pianką poddasza – Józefów Warszawa

Zastosowana piana producenta:
Piana producenta quad

Było prawie jak na filmach. Piękny dom z antresolą. Malownicze okolice. Ale… inaczej niż w filmach… nie było czarnego charakteru, z ust którego padło złowieszcze: “Ja tu jeszcze wrócę!”. Usłyszeliśmy za to od naszego klienta miłe słowa: “Wy tu jeszcze wrócicie”. Chętnie. I wcale nie tylko dlatego, że z radością wrócimy do Józefowa. Najbardziej cieszy nas to, że Klient zamierza znowu skorzystać z naszych usług. To dla nas największy dowód uznania i najlepsza rekomendacja.

Szczegóły naszej ostatniej realizacji (w Józefowie zakończyliśmy zeszły tydzień) za chwilę. Najpierw parę słów o tym ciekawym miejscu. Jak widać na zdjęciach, dom skrywa się wśród drzew. Cisza, spokój, blisko natury. Na terenie Józefowa położona jest część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzy rezerwaty przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder.

Jedocześnie Józefów sąsiaduje z Warszawą. Czyli można korzystać z aglomeracji, a przy tym nie męczyć się jej – ujmijmy to – wątpliwymi urokami. Wielkie miasta mają niestety sporo wad. Co innego własny dom. A dom ocieplony pianką przez ekipę VIZO to już w ogóle marzenie.

Szczegóły realizacji:
  • Józefów (k. Warszawa)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 200 m2
  • grubość izolacji: 14 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjeć z realizacji izolacji pianką w Józefowie k. Warszawy

Miejsce realizacji w Józefów, Warszawa na mapie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *