hello world!
Opublikowano: 10 maja, 2021

Realizacja w miejscowości Perlejewo

Piękne widoki, nieprawdaż?
Dron w akcji w miejscowości Perlejewo w powiecie siemiatyckim, w województwie podlaskim.

Według Wikipedii nazwa "Perlejewo" wywodzi się od białoruskiego imienia "Pierlej", ale nam skojarzyła się z piękną włoską piosenką, którą wykonywał swego czasu także Marek Torzewski — znany z hitu "Do przodu, Polsko", zagrzewającego polskich sportowców do walki.

Jakiej włoskiej piosenki? "Vivo PER LEI", czyli "Żyję DLA NIEJ" Kim miałaby być tajemnicza ona w kontekście Perlejewa? Nie wiadomo, ale patrząc na zielone okolice Perlejewa, widoczne na zdjęciach z drona, mamy nadzieję, że Pani Wiosna pogoniła zimno na dobre.

Szczegóły realizacji:

  • Perlejewo (woj. podlaskie)
  • grubość izolacji: 20 cm
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 120 m2
  • zastosowana piana: Crossin Attic Soft

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram