hello world!
Opublikowano: 11 czerwca, 2021

Realizacja w Kolonii Rybackiej

PRÓBA GENERALNA PRZED EURO

Podobno wielkie turnieje wygrywa się przede wszystkim obroną. Szczelna, skuteczna obrona jest dla piłkarskiej ekipy tym, czym Izolacja Pianką dla domu — pozwala skupić się na innych rzeczach.

Kiedy bramki strzeże pierwszorzędny golkiper, a przed nim stoi żelazna defensywa, chłopakom z pomocy i ataku gra się dużo łatwiej.

A kiedy masz w domu izolację pianką, nie musisz się martwić o komfort termiczny, nie tylko zimą, ale także latem — i możesz skupić się na przykład na kibicowaniu Biało-Czerwonym na EURO

"VIZO, wariaty, dokąd was poniosło tym razem" Do wykonania była Termomodernizacja w miejscowości Kolonia Rybacka na Mazurach.

To bardzo ciekawa inwestycja, bo pianowanie dachu w dużej mierze przebiegało od zewnątrz, co widać na jednym ze zdjęć.

Szczegóły realizacji:

  • Kolonia Rybacka (woj. warmińsko-mazurskie)
  • grubość izolacji: 20 cm
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 140 m2
  • w użyciu piana Crossin Attic Soft

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram