hello world!
Opublikowano: 15 marca, 2022

Realizacja w Gródku, blisko granicy

Co by było, gdyby Polska nie była członkiem NATO?
Skąd to pytanie? Jedna z naszych ostatnich realizacji miała miejsce w Gródku (woj. podlaskie) blisko granicy z Białorusią.
Wiadomo, w czyjej drużynie jest obecnie ten wschodni sąsiad. Siłą rzeczy nasunęła się refleksja, że barbarzyństwa, których agresor dopuszcza się na Ukrainie, mogłyby mieć miejsce także w Polsce.
Jak dobrze, że jesteśmy w NATO. Choć wojna pośrednio dotyka także nas (ceny paliw, energii), to możemy spać względnie spokojnie i zapewniać ten względny spokój ukraińskim uchodźcom — ofiarom wojny.
Oby agresor padł jak najszybciej pod sankcjami Zachodu. My, Polacy, rozumiemy doskonale, jak wielkim złem jest wojna i jak trudno jest się po niej podnieść.
Dlatego z całego serca popieramy #STOPWar

 

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram