hello world!
Opublikowano: 1 sierpnia, 2018

Olsztyn - izolacja dachu pianką quadfoam

Mierzy aż 360 m – i jest najwyższym obiektem w Polsce (odkąd zawalił się maszt w Konstantynowie). To się nazywa MASZT. Maszt znajduje się na terenie byłego poligonu wojskowego w Olsztynie. W lipcu przyszłego roku stuknie mu 50 lat. Obiekt jest podtrzymywany przez 5 pięter odciągów wykonanych z lin stalowych o średnicy 5 cm. Dlaczego wspominamy o maszcie? Ponieważ – co widać na zdjęciu – pracowaliśmy w bliskim sąsiedztwie masztu. Świetny widok, nieprawdaż? Jeśli najpierw spojrzymy w kierunku osiedla, a potem w kierunku masztu, to aż trudno uwierzyć, że to widok z tego samego miejsca.

Szczegóły realizacji:
  • miejscowość Olsztyn
  • 85,5 m2 wykonanej izolacji
  • grubość izolacji: 20 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Poniżej kilka zdjęć z realizacji w Olsztynie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram