hello world!
Opublikowano: 10 grudnia, 2018

Olecko - izolacja poddasza pianką

Niedawno gościliśmy w Olecku. To niewielkie miasto w woj. warmińsko-mazurskim, ale bardzo urokliwe, szczególnie w ciepłej części roku. Zawsze fajnie jest mieć pod ręką piękne jezioro i malownicze okolice. Lubimy Olecko. Miasto na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniło. Nowych inwestycji wciąż przybywa. Najlepszym na to dowodem jest nasza ostatnia realizacja. Jakie bojowe zadanie było do wykonania tym razem? Trzeba było zrobić izolację w budynku widocznym na zdjęciu. Zabudowa szeregowa w centrum Olecka. Elegancka kamienica. W środku też. Polecamy szczególnie zdjęcia sprzed aplikacji piany. Ładnie wyszły, tak jak i sama piana, ale to akurat u nas norma.

Szczegóły realizacji:
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 112 m2 
  • grubość izolacji: 20 cm 
  • w użyciu piana #Crossin Attic Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
A teraz jak zazwyczaj zdjęcia z realizacji izolacji poddasza w Olecku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram