hello world!
Opublikowano: 26 października, 2020

Ocieplanie domu w Suwałkach pianą PUR Crossin

??? W ZACNYM GRONIE ???Niektórzy nie przykładają większej wagi do nazw ulic, ale naszym zdaniem fajniej jest mieszkać pod patronatem jakiegoś zacnego człowieka z przeszłości, a jeszcze lepiej bohaterów, których na przestrzeni wieków w Polsce nie brakowało ???Bardzo nam się podobają "bohaterskie" ulice w POGODNE SUWAŁKI, które upamiętniają partyzantów, powstańców czy też – jak w przypadku jednej z naszych ostatnich realizacji – kosynierów.#CzyWieszŻe dewizą kosynierów było hasło „żywią i bronią”, które umieszczone było na ich sztandarze (za: Wikipedia)?Proste, a jednocześnie piękne ?❗️I jakże trafne❗️Bo przecież walka w obronie Ojczyzny to m.in. obrona ziemi, bez owoców której człowiek nie jest w stanie przeżyć.Dlatego...?? Cześć i chwała bohaterom Polski ??I niech pamięć o nich trwa także za sprawą nazw ulic. Bo kto nie chiałby mieszkać w ZACNYM GRONIE ?

Szczegóły realizacji:

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram