hello world!
Opublikowano: 24 stycznia, 2021

Ocieplanie domu pianką PUR

? CUDO ?

Piękny dom z pięknym widokiem na jezioro, kolejne jezioro zaraz za lasem, a ?? las ?? tuż obok — czyli przyroda #naBogatości?

W takich warunkach człowiek może z łatwością ***** kowid ?

Wybaczcie, proszę, powyższe "gwiazdki", ale... Chyba i Wy nie macie wątpliwości, że #izolacja to nie jest prosta sprawa... ... i dlatego wykonywanie izolacji należy pozostawić specjalistom, takim jak niezawodna ekipa VIZO ?

Jedno jest pewne — w czasach kowida, kiedy możliwości fajnego spędzenia weekendu są ograniczone, to właśnie łono natury robi robotę, a przecież przyroda?? w Polsce ?? zachwyca o każdej porze roku ?

A jak wiadomo, cudem natury są #Mazury? Piękne okolice widoczne na zdjęciach to Mazury właśnie. Dom, w którym wykonaliśmy izolację pianą, znajduje się w miejscowości Gawliki WIELKIE. Jednego jesteśmy pewni — mieszkać w takim miejscu to WIELKIE szczęście ?

Udanego weekendu na łonie natury Wam życzymy!

Szczegóły realizacji:

  • Gawliki Wielkie (woj. warmińsko-mazurskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 180 m2
  • grubość izolacji: 25 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram