hello world!
Opublikowano: 22 listopada, 2018

Ocieplanie dachu i sufitu pianką - Michałowo

Podczas naszej ostatniej realizacji gościliśmy w bardzo ładnej gminnej miejscowości Michałowo niedaleko Białegostoku. Nazwa miejscowości pochodzi od Seweryna Michałowskiego, który w XIX wieku założył fabryczną kolonię. W 1860 roku w Michałowie działały aż 4 fabryki sukna. Michałowo było ważnym ośrodkiem przemysłu włókienniczego aż do czasów I wojny światowej. W 1915 roku władze carskie zarządziły ewakuację fabryk. Linia frontu przesuwała się bowiem na wschód. Większość wyposażenia zakładów w Michałowie wywieziono w okolice Moskwy. Ciekawe, nieprawdaż?

Szczegóły realizacji:
  • izolacja dachu i sufitu
  • dach – powierzchnia wykonanej izolacji: 270 m2, grubość izolacji: 20 cm
  • sufit – powierzchnia wykonanej izolacji: 117 m2, grubość izolacji: 13 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji w Michałowie ocieplenia dachu i sufitu

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram