hello world!
Opublikowano: 18 grudnia, 2020

Ocieplamy pianką PUR w Przerośli

? KAMIEŃ, ALE K... TAKI WIELKI ?❓

#CzyWieszŻe w okolicy Przerośli, w Prawym Lesie, znajdują się niemieckie bunkry z czasów II wojny światowej oraz duży głaz narzutowy(na zdjęciu; źródło: Wikipedia)❓Sama #Przerośl też ciekawa, szczególnie że historia tej miejscowości sięga jeszcze XVI wieku. Szmat czasu.❓A dziś❓Na pewno malownicze okolice ukształtowane przez lądolód ?Nie brakuje też dzieł ludzką dłonią stworzonych, choćby takich jak słynne wiadukty w Stańczykach. Słowem: fajne miejsce nie tylko na #weekend?

Niestety wygląda na to, że koronowy kryzys potrwa dłużej, niż byśmy sobie życzyli ?W tych szalonych czasach chyba bardziej niż kiedykolwiek warto posiadać własny, ciepły i przytulny dom, położony w malowniczej okolicy.Oczywiście wykonanie izolacji w domu warto powierzyć sprawdzonym fachowcom z ekipy VIZO ?

Szczegóły realizacji:

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram