hello world!
Opublikowano: 10 grudnia, 2018

Łupki (Pisz) - ocieplanie poddasza pianką

AGROTURYSTYKA NAD JEZIOREM ROŚ. Vizo, wariaty, wam to chyba w te andrzejki całkiem odbiło. Już grudzień, mróz za oknem, a wy hulacie w agroturystyce nad jeziorem? Taka praca. Zima – nie zima, mróz – nie mróz, izolację zrobić trzeba. Dlaczego teraz? Bo dzięki temu będzie można realizować kolejne etapy inwestycji, a wtedy jest szansa, że latem nowa agroturystyka nad jeziorem Roś będzie hulać w pełni. Gdzie konkretnie powstaje ta agroturystyka?

Miejscowość nazywa się Łupki i położona jest nieopodal Pisza. Województwo warmińsko-mazurskie. Mazury, czyli... Pojezierze Mazurskie, czyli mnóstwo skomunikowanych ze sobą jezior. Roś nie stanowi tu wyjątku. Jest połączone m.in. z jeziorem Śniardwy (Kanałem Jeglińskim poprzez jezioro Seksty). Urokliwe miejsce. Podczas realizacji pogoda sprzyjała –było zimno, ale słonecznie. Nawet w tej części roku widać, jak piękne jest to miejsce. A co dopiero latem. Bardzo nas to cieszy, że przyczyniliśmy się do tego, że agroturystyka nad jeziorem Roś będzie dobrze służyć turystom spędzającym wakacje na Mazurach.

Szczegóły realizacji:
  • Łupki (k. Pisz)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 380 m2 
  • grubość izolacji: 20 cm 
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć przepięknej agroturystyki w Piszu

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram