hello world!
Opublikowano: 9 lutego, 2022

Kultowy teatr AGT w Olecku

Budynek widoczny na filmie to kultowy teatr AGT w Olecku.
"Teatr — świątynia sztuki" — pisał poeta. W tej świątyni sztuki trwa duży remont i termomodernizacja.
Na fanpage'u teatru AGT czytamy:
"Po remoncie w miejscu istniejącej obecnie wiaty i betonowych schodów powstanie nowy budynek z głównym wejściem do całego obiektu. Sala teatru zostanie powiększona i podwyższona, usprawnione zostaną ciągi komunikacyjne, powstanie małe foyer oraz przestrzeń wystawiennicza, która pozwoli na prezentacje widoczne także z zewnątrz budynku".
Cudownie, że również nasza ekipa ma zaszczyt dołożyć swoją cegiełkę do tak zacnego projektu. Oczywiście w pracy mieliśmy "małego pomocnika" w postaci pianki Crossin (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje).
Bardzo lubimy ciekawe realizacje VIZO.

 
 

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram