hello world!
Opublikowano: 26 października, 2023

Izolacja stropu drewnianego

Współczesna budownictwo stawia coraz większy nacisk na efektywność energetyczną oraz dbałość o środowisko. Izolacja domów to kluczowy element w tej układance. Kiedy jednak myślimy o izolacji, często skupiamy się na tradycyjnych rozwiązaniach, zapominając o możliwościach jakie daje nam technologia.
Dziś prezentujemy jedną z naszych najnowszych realizacji, gdzie łączymy tradycyjne podejście z nowoczesnością: izolacja pianką stropu drewnianego. Zastanawiacie się, jak to działa? Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej realizacji w Bargłowie Dwornym.

Szczegóły realizacji widocznej na zdjęciach:
▪️ Bargłów Dworny (woj. podlaskie)
▪️ strop drewniany:
— powierzchnia izolacji: 115 m2
— grubość izolacji: 18 cm

 

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram