hello world!
Opublikowano: 6 września, 2018

Izolacja ścian, stropu, dachu - Warszawa

To była koncertowa robota. I nie mogło być inaczej, skoro nasza ostatnia realizacja miała miejsce u Pana Mirosława Kalisiewicza, który jest wokalistą zespołu Hamak Band. Zespół występował w tym roku na festiwalu TOP OF THE TOP w Operze Leśnej w Sopocie. Brzmi fajnie, kozacko wręcz. Ale na tym wcale nie koniec. Pan Mirosław jest też jednym z prezesów firmy Zdrovit. Jak udaje mu się połączyć te 2 tak odległe od siebie dziedziny? Ktoś pięknie powiedział, że to właśnie pasja sprawia, że jesteśmy, kim jesteśmy. Pasja daje siłę do działania w każdym aspekcie ludzkiego życia. Podobno swój ciągnie do swego. Nie może więc dziwić, że szukając ekipy do wykonania izolacji ścian, stropu i dachu, Pan Mirosław postawił na prawdziwych pasjonatów – zespół VIZO. A my odwdzięczyliśmy się najlepiej, jak tylko potrafimy, czyli robiąc swoje. Efekt? Doskonała Izolacja. Panie Mirosławie, bardzo dziękujemy za zaufanie i ogromną dawkę optymizmu. Za zdjęcia i autograf również dziękujemy. Pozdrawiamy cały Hamak Band – i w 2019 roku zapraszamy do Suwałk na Suwałki Blues Festival.

Kilka zdjęć z realizacji izolacji ścian, stropu i dachu w Warszawie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram