hello world!
Opublikowano: 15 stycznia, 2019

Izolacja poddasza w Gdańsku

OKO W OKO Z BESTIĄ. Będzie fajnie, mówili. Nawet zimą Gdańsk jest piękny, mówili. Zajrzycie nad polskie morze, mówili. I faktycznie – nic nie zapowiadało tragedii. Jedziemy na robotę. Z głośników leci śmieszny kawałek sprzed lat: "Do ciebie, Aniu, szłem". A tak się składa, że nasza Klientka też ma na imię Anna. W końcu docieramy na miejsce. Cała ekipa w świetnym humorze. Wchodzimy do domu, a tam czekała na nas dzika bestia.

Spojrzała na nas hipnotycznym wzrokiem, niczym zaklęty w kota Rademenes za każdym razem, gdy wypowiadał zaklęcie ("7 życzeń" – serial sprzed lat). Tylko nie panikujcie, ktoś powiedział. Stoimy jak zaczarowani i chyba faktycznie bestia rzuciła jakiś czar, bo następna rzecz, którą pamiętamy, to skończona praca.

Izolacja zrobiona – i to niemała, bo aż 200 m2! – sprzęt spakowany, posprzątane po robocie. Żadnym obrażeń. Żadnych szkód czy zniszczeń. Niby wszystko spoko. Ale na samą myśl o tym przeszywającym spojrzeniu bestii wciąż mamy ciarki. Ki diabeł? Rademenes, a może inny bies? Gdańsk to piękne miasto. Wspaniali ludzi (pozdrawiamy Panią Annę!). Polskie morze. Ale chyba już zawsze za tym wszystkim czaić się będzie cień bestii. Ok, ok, może trochę nas poniosło. A mówiąc "trochę", mamy na myśli "bardzo", a mówiąc "poniosło", mamy na myśli to, że pojechaliśmy po bandzie. Ale historia całkiem niezła, prawda?

Szczegóły realizacji:
  • Gdańsk
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 200 m2 
  • grubość izolacji: 23 cm 
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć jak zawsze z realizacji izolacji poddasza w Gdańsku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram