hello world!
Opublikowano: 12 października, 2023

Izolacja pianką dużej powierzchni dachu

Kiedy myślimy o imponujących projektach, często przypominają nam się monumentalne budowle czy niekończące się drapacze chmur. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak ważne jest izolowanie takich struktur? Jak potężna może być powierzchnia do pokrycia i jak grubą warstwą pianki można ją zaizolować?

Przyglądnijcie się naszej najnowszej realizacji, której dumnie prezentujemy zdjęcia – nowoczesnemu domowi w miejscowości Biała Woda, w województwie podlaskim. Nie dość, że sam dom przyciąga wzrok swoją nowoczesnością, to jeszcze szczegóły wykonania izolacji robią wrażenie!

Kluczowe informacje o tej realizacji:

Lokalizacja: Biała Woda (woj. podlaskie)
Powierzchnia izolacji: Imponujące 277 m2
Grubość izolacji: Solidna warstwa 30 cm!
Materiał: Wysokiej jakości piana Icynene

Nasza praca świadczy o tym, że dbamy o każdy detal, zapewniając najwyższą jakość usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapytania o kolejne projekty. Gwarantujemy, że nie będziecie rozczarowani.

 

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram