hello world!
Opublikowano: 18 sierpnia, 2023

Izolacja pianką Crossin w Sejnach

Pracowaliśmy w Sejnach. Do wykonania była ciekawa termomodernizacja w zamieszkałym domu. Na życzenia Klienta niezawodna ekipa VIZO wzbogaciła istniejącą izolację stropu o izolację dachu na strychu.
Podczas fali upałów od razu czuć różnicę, bo izolacja pianką jako izolacja termiczna "chłodzi" wnętrze domu, gdy z nieba leje się żar.

Oczywiście, gdy nadejdzie zima, Gospodarze też odczują różnicę. Ich portfele zresztą też, bo izolacja pianką wykonana przez fachowców to oszczędność dla domowego budżetu.

A co tam u Was po długim weekendzie?
Szczegóły realizacji widocznej na zdjęciach:
▪️ Sejny (woj. podlaskie)
▪️ powierzchnia izolacji: 78 m2
▪️ grubość izolacji: 16 cm
▪️ w użyciu piana Crossin

 

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram