hello world!
Opublikowano: 29 stycznia, 2021

Izolacja pianą domu na Suwalszczyźnie

❓"VIZO, wariaty, a gdzie się podział śnieg"❓

Gdzie? Na Kamczatce. #Huehuehue, ale #suchar?

A tak poważnie, to prosimy o cierpliwość, bo śniegu i pięknych widoków #zDrona nie zabraknie ?

Ta realizacja odbyła się jeszcze zanim spadł śnieg. Ale że w akcji był nasz niezawodny fruwający przyjaciel, to grzechem byłoby nie wykorzystać pięknych zdjęć, prawda? ?

❓ Gdzie lataliśmy tym razem❓

Można powiedzieć, że graliśmy u siebie, czyli do wykonania była #IzolacjaPianą na Suwalszczyźnie — znanej jako #KrainaJakBaśń, a za sprawą wspaniałych powieści, których autorem jest niezrównany Artur Urbanowicz - polski autor grozy, również jako #KrainaJakZSennegoKoszmaru?

❓I wiecie, co jest najlepsze❓

Najlepsze jest to, że każdy, kto nie pochodzi z Suwalszczyzny, nawet jeśli przeczytał książki #Gałęziste oraz #Inkub, to i tak zakocha się w tej krainie już po pierwszej wizycie ?

Szczegóły realizacji:

  • Sidorówka (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 180 m2
  • grubość izolacji: 25 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram