hello world!
Opublikowano: 11 marca, 2019

Gruntowna termomodernizacja budynku w Augustowie

GRUNTOWNA TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU

Dlaczego warto postawić na dachu pianką? Hurtownia spożywcza Sezam w Augustowie. W minionym roku zdecydowano się na przeprowadzenie gruntownej termomodernizacji budynku. W takiej sytuacji warto jest podejść do sprawy systemowo – zrobić raz a dobrze. Dzięki temu inwestycja szybko się zwróci, a budynek będzie służył długie lata. W ramach termomodernizacji hurtowni spożywczej Sezam wymieniono elewację, źródło ciepła oraz zamontowano panele fotowoltaiczne.

A jaką rolę w całej inwestycji odegrała ekipa VIZO? Naszym zadaniem była izolacja pianką dachu obiektu. Celowo nie operujemy słowem "ocieplenie", bo warto pamiętać, że pianka to materiał, który pomaga utrzymać optymalną temperaturę w środku budynku nie tylko wtedy, gdy za oknem jest zimno, ale także w czasie letnich upałów. Dodatkową zaletą jest tu pełnienie roli izolacji akustycznej, czyli wyciszanie hałasów z zewnątrz budynków.

Oto – dlaczego warto postawić na izolację pianką budynku przemysłowego, gospodarczego, takiego właśnie jak budynek hurtowni spożywczej Sezam. Ale na tym wcale nie koniec. Nie ukrywamy, że ta realizacja to nasza perełka z 2018 roku. Jesteśmy dumni z tego, że uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu.

Szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z termomodernizacji w Augustowie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram