hello world!
Opublikowano: 27 listopada, 2018

Ełk - izolacja pianką poddasza

Dzień dobry, czy jest brawo? To było dawno temu. W latach 90. – czyli w czasach tzw. zmian ustrojowych w Polsce. Sklep z chemią, kosmetykami, jakimiś zabawkami dla dzieci. Do środka wchodzą trzej młodzi chłopcy. Jeden z nie przejmując się specjalnie tym, że jest kolejka, głośno pyta sprzedawcę:

– Dzień dobry, czy jest brawo? A sprzedawca mówi bez wahania: – Jest. I zaczyna klaskać. Wszyscy wybuchnęli śmiechem. Znaczy się – wszyscy oprócz tych chłopców. Byli wyraźnie zmieszani. Ten sam, który pytał, czy jest brawo, mówi obrażonym głosem: – Pytałem o gazetę. Ale to wcale nie powstrzymało nas od śmiechu.

Skąd ta historyjka? Odpowiedź znajduje się na ostatnim zdjęciu z naszej realizacji, która ostatnio miała miejsce w Ełku. Znaleźliśmy na starym poddaszu z duszą coś, co wywołało wspomnienia. Stare poddasze z duszą? Tak się składa, że do wykonania była termomodernizacja w domu w zabudowie szeregowej. Pan Marcin, nasz Klient, zdecydował się na całkowity remont. Cieszy się, że wykonanie izolacji zlecił właśnie nam – ekipie VIZO. Swoją drogą, wiekowe strychy czy poddasza to prawdziwe kopalnie "skarbów"

Szczegóły realizacji:
  • Ełk
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 110 m2
  • grubość izolacji: 18 cm piana
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Zdjęcia z realizacji izolacji poddasza w Ełku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram