hello world!
Opublikowano: 12 marca, 2021

Zimowa realizacja w Prudziszkach

Jak tam Wasze plany? Zamierzacie aktywnie odpocząć w plenerze czy może raczej spędzicie ten czas w izolacji? Była kiedyś całkiem fajna reklama z puentą, że 9 na 10 wypadków zdarza się w domu, więc lepiej nie siedzieć w domu. Dziś mądre głowy w TV zalecają raczej to drugie, czyli siedzenie w domu. I bądź tu mądry, człecze.

Oczywiście my zachęcamy do aktywnego wypoczynku, szczególnie jeśli macie w okolicy lasy, jeziora, rzeźbę polodowcową, morze, góry czy też inne polskie cuda natury. Zaryzykujemy nawet tezę, że w każdej części Polski jest coś wartego Waszej uwagi, a już na pewno w bliższym lub dalszym sąsiedztwie.

Weźmy takie Prudziszki, czyli miejscowość, w której pracowaliśmy ostatnio (jeszcze w zimowej odsłonie). Bliskie sąsiedztwo Suwałk. Województwo podlaskie, ale to Suwalszczyzna, a nie Podlasie! Przebiega tędy szlak rowerowy GreenVelo. Rower — czyż to nie zacny pomysł na weekend?! "VIZO, wariaty, przecież na rower jest jeszcze za zimno"! Może tak, a może... nie.

Szczegóły realizacji:

  • Prudziszki (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 180 m2
  • grubość izolacji: 25 cm
  • zastosowana piana: Crossin

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram