hello world!
Opublikowano: 31 marca, 2021

Wiosenna realizacja w Pogodnych Suwałkach

POD CZUJNYM OKIEM SATELITY SZPIEGOWSKIEGO VIZO. Jak widać, nasza ostatnia przy ul. Staniszewskiego w Suwałkach odbywała się pod czujnym okiem kamery, więc przebiegała szybko i sprawnie. Najważniejsze, że zdążyliśmy przed Świętami Wielkanocnymi. A Święta już za rogiem. Życzenia złożymy Wam kolejnym razem, a teraz...... zachęcamy Was do spacerów czy innej aktywności na świeżym powietrzu. Wiosna też już za rogiem.

Szczegóły realizacji:

  • POGODNE SUWAŁKI (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 240 m2
  • grubość izolacji: 25 cm
  • zastosowana piana: Icynene

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram