hello world!
Opublikowano: 28 kwietnia, 2021

Wiosenna realizacja w Łupkach

Wiosna, wiosna, wiosna gdzieżeś ty?
Majówka tuż, tuż, ale pogoda wciąż nie rozpieszcza.
Tym bardziej zazdrościmy mieszkańcom takich miejsc, jak Łupki na Mazurach. Pola, łąki, lasy, jezioro Roś — w takich okolicznościach człowiekowi niestraszna nawet przymusowa izolacja.

A jeśli w dodatku w domu izolację pianką wykonała niezawodna ekipa VIZO, to...... domownicy nie muszą obawiać się ani mroźnej zimy, ani letnich upałów.

Swoją drogą, realizacja przedstawiona na pięknych zdjęciach z drona to już nasza czwarta przy tej ulicy w Łupkach. Nic tak nas nie cieszy, jak to, że zadowoleni Klienci polecają nas kolejnym osobom — to najwyższy dowód uznania. Wszystkim naszym zadowolonym Klientom bardzo dziękujemy za zaufanie.

Szczegóły realizacji:

  • Łupki k. Pisza (woj. warmińsko-mazurskie)
  • grubość izolacji: 20 cm
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 161 m2
  • zastosowana piana: Icynene

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram