hello world!
Opublikowano: 17 grudnia, 2018

Wesołowo (k. Węgorzewa) - ocieplanie poddasza pianką

Ale wkoło jest... Tym razem gościliśmy u Pana Piotra i Pani Katarzyny. Praca przebiegała w bardzo wesołej atmosferze, ale nie ma się co dziwić – w Wesołowie nie mogło być inaczej. Gdzie leży Wesołowo? Niedaleko Węgorzewa w woj. warmińsko-mazurskim, niedaleko granicy z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej. Co ciekawego w okolicy? Na pewno jezioro Oświn wraz z rezerwatem Jezioro Siedmiu Wysp. Rezerwat obejmuje jezioro Oświn (zwane także Jeziorem Siedmiu Wysp) wraz z otaczającym je terenem – torfowiskami, trzcinowiskami, rozlewiskami, bagnami, lasami i łąkami. Rezerwat istnieje już od 1956 roku. Szmat czasu.

Szczegóły realizacji:
  • Wesołowo (k. Węgorzewo)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 200 m2 
  • grubość izolacji: 18 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Zdjęcia z realizacji ocieplania poddasza pianką w Wesołowie

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram