hello world!
Opublikowano: 11 marca, 2019

Węgorzewo - izolacja pianką dachu i sufitu

WĘGORZEWO DE NUEVO

"De nuevo", czyli po hiszpańsku "znowu, ponownie". Tak się bowiem składa, że podobnie jak w przypadku ostatniej realizacji również tym razem do wykonania było bojowe zadanie w tym pięknym mieście. Węgorzewo (woj. warmińsko-mazurskie) położone jest w północnej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad rzeką Węgorapą, w pobliżu jej wypływu z jez. Mamry, oraz nad kanałami — Młyńskim, Węgorzewskim — jak również nad jeziorem Święcajty. A to oznacza ni mniej, ni więcej, że z Węgorzewa można pożeglować hen daleko, choćby i do jeziora Śniardwy — wszak mazurskie jeziora to dosłownie i w przenośni naczynia połączone. Ale perełką Węgorzewa (i okolic) jest coś innego. Nie, nie chodzi o zamek krzyżacki. Cóż zatem? MAMERKI. Że co?! Że bunkry są — i są naprawdę za*ebiste, parafrazując klasyka ("Chłopaki nie płaczą"). To tylko ok. 10 km od Węgorzewa. Słynny Wilczy Szaniec się chowa. Ale warto odwiedzić oba miejsca, żeby móc samemu je porównać.

Mamerki to nie tylko bunkry — najlepiej zachowane obiekty na mazurskim szlaku fortyfikacji z II wojny światowej. To także 38-metrowa wieża, z której podziwiać można panoramę jeziora Mamry. I planów nie warto odkładać na "mañana", czyli jutro. Bo jutro często oznacza kolejne jutro, a to może prowadzić do nigdy. Słowem: już dziś warto poczynić konkretne plany. Może Węgorzewo i okolice to dobry pomysł na majówkę. UWAGA: mała porada od VIZO. Warto znaleźć agroturystykę, w której to właśnie nasza ekipa robiła izolację pianką. Pamiętajmy, że pianka to nie tylko ciepło zimą — to również przyjemny chłód latem. Pianka pomaga otrzymać w środku domu optymalne warunki, nawet wtedy, gdy za oknem panują upały.

Szczegóły realizacji:
  • Węgorzewo
  • dach: powierzchnia wykonanej izolacji: 143 m2; grubość izolacji: 20 cm
  • sufit: powierzchnia wykonanej izolacji: 49 m2; grubość izolacji: 13 cm
  • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji izolacji poddasza w Węgorzewie.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram