hello world!
Opublikowano: 22 sierpnia, 2019

Termomodernizacja kina Ton w Białymstoku

STARE KINO W NOWEJ ODSŁONIE

Kto poznaje to legendarne miejsce? Tak, wiemy, że pytanie jest trudne, mimo podpowiedzi w postaci słowa "kino"... ale — hello! — w końcu VIZO to specjaliści od zadań specjalnych, więc i nasze pytanie nie może być łatwe. Po prostu nie wypada. Ten budynek ma długą i bogatą historię. Najstarsze informacje o jego powstaniu pochodzą z 1762 roku, kiedy to hetman Jan Klemens Branicki polecił utworzenie szpitala. W XIX wieku szpital podupadł. W budynku pojawiły się liczne zakłady i sklepy. A w 1935 roku powstało tu kino. Niesamowite jest to, że ten piękny obiekt jako jeden z nielicznych zabytków w mieście przetrwał II wojnę światową. Co ciekawe, po wojnie działał tu teatr. I zanosi się na to, że odnowiona sala kinowa dzięki powiększeniu sceny będzie mogła znowu służyć jako teatralna przestrzeń.

"VIZO, wariaty, ale co wy tam robiliście?! Zmieniacie branżę z izolacji pianką na kinową" Robiliśmy swoje oczywiście. Jak to? Tak to — #IzolacjaPianką sprawdza się także w tak nietypowym przypadku jak ten zabytkowy budynek. Zaproszono nas do pomocy przy termomodernizacji tego obiektu. Do wykonania było też uszczelnienie i wygłuszenie tuneli wentylacyjnych. Rozpiera nas duma, że i my przyczyniliśmy się do tego, że ten piękny, zabytkowy budynek stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny i odzyska dawny blask.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram