hello world!
Opublikowano: 27 listopada, 2018

Termomodernizacja domu w Lipówce

Lipówka to wieś w województwie podlaskim (powiat suwalski), położona w pobliżu granicy z województwem warmińsko-mazurskim. Co ciekawe, w XX-leciu międzywojennym było podobnie, z tą różnicą, że w pobliżu Lipówki przebiegała granica państwowa – między Polską a Niemcami. To położenie geograficzne miało zresztą fatalne skutki. Po wybuchu II wojny światowej, 8 września 1939 roku Lipówka została spalona przez wojska niemieckie. Poszperaliśmy nieco głębiej – i okazało się, że także przed odzyskaniem niepodległości przez Polskę w pobliżu przebiegała granica, wówczas prusko-rosyjska.

Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ to właśnie w Lipówce miała miejsce nasza ostatnia realizacja. Do wykonania była termomodernizacja domu. A konkretnie izolacja poddasza nieużytkowego. Domy, w których izolacji wymagają nieużytkowe strychy. Warto przypomnieć, jak zwykle wygląda termomodernizacja w takim przypadku. Jest wygodna dla właściciela domu, ponieważ do środka nie trzeba wnosić ani żadnych materiałów, ani narzędzi. Wprowadza się wąż do aplikacji piany. Przez kilka godzin na zamkniętym strychu trwa aplikacja pianą. I po wszystkim! Zwykle nieużytkowe strychy są małe, do skutecznej izolacji wystarcza warstwa piany o grubości ok. 15 cm. Dlatego całkowity koszt nie jest wielki, za to korzyści dla portfela są duże.

Więcej o termomodernizacjach można przeczytać w naszym artykule

Szczegóły realizacji:
  • Lipówka (k. Raczki, Suwalki, Poland)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 134 m2 
  • grubość izolacji: 14 cm
  • w użyciu piana #IQFoamPlus (Doskonała Izolacja)
A poniżej jak zawsze kilka zdjęć z realizacji izolacji pianką w Lipówce

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram