hello world!
Opublikowano: 3 czerwca, 2019

Termomodernizacja domu jednorodzinnego pianką w Suwałkach

NIEDUŻA INWESTYCJA — FAKTY I MITY

— Do wykonania byłoby tylko 50 m2 izolacji. Czy tak nieduża inwestycja w ogóle ma sens? — pyta Klient. — Oczywiście, że tak — odpowiadamy.

Może się wydawać, że nieduża inwestycja się nie opłaca; że izolacja pianką w takiej sytuacji wychodzi drogo. To mit. A jakie są fakty? Fakty są takie, że nawet przy mniejszej powierzchni do ocieplenia warto sięgnąć po piankę. W tym konkretnym przypadku Klient zdecydował się na dokładny remont dwóch pokojów, włącznie z wymianą starej izolacji na nową. 50 m2 do izolacji do wykonania — niby niedużo, ale warto pamiętać, co jest celem inwestycji. A celem inwestycji jest przytulny, ciepły dom, który dobrze służy domownikom. Inwestycja w izolację pianką jest na lata. Ma zapewnić w długiej perspektywie komfort, ciepło i oszczędność. I sprawdza się w tej roli doskonale. Oczywiście kluczowe jest, by izolację wykonali doświadczeni fachowcy oraz by wybrać odpowiednią piankę (oraz grubość samej izolacji), ale... To już nasze zadanie.

Szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z realizacji termomodernizacji pianką

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram