hello world!
Opublikowano: 27 listopada, 2018

Termomodernizacja domku w Giżycku

Kto by się spodziewał. Kolejna termomodernizacja i kolejne ciekawe znalezisko. Tym razem żadne BRAVO ani śmiech na sali, ale "skarb" z naszej branży. Klient robiąc porządki na strychu, znalazł książkę zatytułowaną "Izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe w domach jednorodzinnych" z 1983 roku, wydaną przez ARKADY. Jak widać na zdjęciu, już wtedy mówiono o twardej płycie piankowej jako materiale izolacyjnym. Od 1983 upłynęło już 35 lat! Technologia poszła do przodu. Pianka – krótko mówiąc – może więcej. Izolacja pianką to po prostu rozwiązanie, które działa. Sprawdza się w przypadku nowych domów, ale też świetnie nadaje się do termomodernizacji.

Szczegóły realizacji:
  • Giżycko 
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 135 m2
  • grubość izolacji: 20 cm 
  • w użyciu piana #Crossin ATTIC Soft (Crossin Insulations. Inteligentne izolacje)
Kilka zdjęć z termomodernizacji w Giżycku

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram