hello world!
Opublikowano: 22 sierpnia, 2019

Taciewo (Suwalszczyzna) aż 2000 m2 izolacji pianką ścian

WALKA Z WIATRAKAMI I... NIEOCZEKIWANA POMOC Z NIEBA

Dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 lasami, za 7 rzekami... Ok, ok, może odrobinkę przesadziliśmy z tym początkiem jak z bajki (tytuł wyjaśnimy za chwilę). Szczególnie że ta realizacja to nie była bajka — do wykonania było aż 2000 m2 izolacji pianką. Oczywiście daliśmy radę, bo kto ma podołać takiemu wyzwaniu, jeśli nie ekipa VIZO, czyli specjaliści od zadań specjalnych. Ale po kolei.

Jedna z naszych najciekawszych realizacji w ostatnim czasie miała miejsce na przepięknej Suwalszczyźnie, we wsi Taciewo. Jak widać na zdjęciach, do wykonania były głównie: izolacja ścian i uszczelnienie dachu w budynkach inwentarskich. Na wykonanie izolacji zużyliśmy blisko 6000 kg materiału! Realizacja zajęła kilka dni wytężonej pracy dwóch naszych ekip.

„VIZO, wariaty, a o co chodzi z tym tytułem posta?” Już wyjaśniamy. „Walka z wiatrakami” stąd, że nasze wyzwanie wykonywaliśmy, co widać na zdjęciach, w bliskim sąsiedztwie wiatraków. A „nieoczekiwana pomoc z nieba”, jak się już pewnie domyślasz, odnosi się do „Pana Inspektora”. W końcu bociany latają. A ten konkretny sfrunął z nieba na ziemię. A potem pomagał, mając oko na wszystko.

Komu zawdzięczamy te piękne zdjęcia z drona? Niezawodnej ekipie DroneUp.pl Dziękujemy raz jeszcze!

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram