hello world!
Opublikowano: 19 stycznia, 2021

Szybko i skutecznie ocieplony pianką PUR dom w Choroszczy

❓"VIZO, co wy robiliście w Choroszczy, WARIATY 😉❓

Tylko bez niewybrednych żartów prosimy. Co prawda znajduje się tutaj szpital psychiatryczny, ale Choroszcz to bardzo urokliwe miasto?. Nie pomylimy się chyba, jeśli powiemy, że w dobie koronawirusa życie w małych ośrodkach i na wsi jest mniej uciążliwe niż w dużych miastach (oczywiście duże ośrodki mają swoje zalety, a więc można powiedzieć, że położenie w sąsiedztwie Białegostoku to kolejna zaleta Choroszczy ?

Wśród innych zalet są m.in. bogata historia (prawa miejskie Choroszcz otrzymała na początku XVI w.) oraz Muzeum Wnętrz Pałacowych w odbudowanej w latach 60. XX w. letniej rezydencji rodziny Branickich, że o bliskim sąsiedztwie cudownego Narwiańskiego Parku Narodowego nie wspomnimy ?Słowem: kozacka miejscówka

❤️Nic tylko pozazdrościć Gospodarzom domu, w którym ostatnio wykonaliśmy izolację pianą ?

Szczegóły realizacji:

  • Choroszcz (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 160 m2
  • grubość izolacji: 23 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram