hello world!
Opublikowano: 3 października, 2019

Suwałki - termomodernizacja pianką na strychu nieużytkowym

#ZAGADKA

W KTÓRYM POLSKIM MIEŚCIE IZOLACJA PIANKĄ W DOMU PRZYDAJE SIĘ NAJBARDZIEJ? Podpowiedź: tam, gdzie zimy są zimne, a lata gorące.

A prawidłowa odpowiedź to oczywiście... POGODNE SUWAŁKI. W innych częściach kraju Suwałki kojarzą się z polskim biegunem zimna, ale przecież suwalskie lata do chłodnych zwykle nie należą. A jak ma się do tego izolacja pianką? Ma się tak – o czym zresztą często przypominamy – że izolacja pianką wykonana przez doświadczoną ekipę, jak zespół VIZO, pomaga utrzymać w domu optymalną temperaturę, zarówno zimą, jak i latem. Mało tego – pianka sprawdza się nie tylko w przypadku nowych domów. Izolacja pianką to również dobry pomysł na termomodernizację. O czym doskonale wiedzą nasi ostatni Klienci, których pozdrawiamy.

Jakie bojowe zadanie mieliśmy tym razem? Do wykonania była właśnie #termomodernizacja. Na strychu nieużytkowym konkretnie. Nasze zadanie polegało nie tylko na wykonaniu izolacji pianką. Najpierw musieliśmy przygotować poddasze do natrysku pianki, wykonując podbicie brakującej membrany dachowej. A potem to już tylko to, co ekipa z VIZO lubi najbardziej, czyli wykonanie izolacji, która będzie służyć Domownikom długie lata.

Szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z realizacji termomodernizacji pianką w Suwałkach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram