hello world!
Opublikowano: 10 czerwca, 2019

Sobiechy - 140m2 izolacji pianką poddasza

BUNKRY SĄ — I TO NAPRAWDĘ ZA*EBISTE

Fajne plany na weekend? #VIZOpoleca Proszę wybaczyć słownictwo na wstępie, ale w tym przypadku po prostu nie mogło zabraknąć nawiązania do kultowego filmu #weekend tuż, tuż — już dziś warto poczynić stosowne plany. Co polecamy? Miejsce, o którym już pisaliśmy — MAMERKI, czyli nie byle jakie bunkry! To najlepiej zachowane obiekty na mazurskim szlaku fortyfikacji z II wojny światowej. To także 38-metrowa wieża, z której podziwiać można panoramę jeziora Mamry. Dlaczego polecamy właśnie Mamerki? Ponieważ tym razem izolację pianką wykonywaliśmy w Krainie Węgorapy, w Sobiechach (powiat Węgorzewski). A to tylko nieco ponad 10 km odległości od Węgorzewa, a drugie tyle jest do Mamerek. Czyli zdecydowanie niewiele, jeśli chodzi o fajny samochodowy trip przy weekendzie, prawda? A dlaczego nie polecamy samej Krainy Węgorapy? To piękny region położony w północnej części woj. warmińsko-mazurskiego, ale... z punktu widzenia turystów czy obieżyświatów to region nie tak atrakcyjny jak Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, z którą graniczy. Czym się różnią obie krainy? Przede wszystkim tym, że w Krainie Węgorapy niemal nie ma jezior (za to Kraina Wielkich Jezior Mazurskich w jeziora obfituje). Dlatego polecamy odwiedzić Węgorzewo, a potem Mamerki. Warto też rozważyć żagle.

Szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z realizacji izolacji pianką poddasza w Sobiechach

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram