hello world!
Opublikowano: 19 kwietnia, 2021

Realizacja w Hajnówce

Jest tu jakiś cwaniak?
Bo mamy małą zagadkę?
Miasto nazywane "bramą do Puszczy Białowieskiej” TO...? Właśnie w tym mieście pracowaliśmy ostatnio. Co ciekawe, do wykonania była Izolacja Pianką poddasza dla naszego stałego Klienta. Uwielbiamy, gdy Klient do nas powraca — to najwyższa forma uznania dla jakości naszej pracy.

Jakie jest rozwiązanie zagadki? Prawidłowa odpowiedź to: HAJNÓWKA. Nie wiemy, jak bardzo fajne jest to miejsce do życia, ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że bliskość Białowieży i Puszcza Białowieska to...... po prostu coś pięknego. Natura zdecydowanie poprawia jakość ludzkiego życia.

Szczegóły realizacji:

  • Hajnówka (woj. podlaskie)
  • grubość izolacji: 25 cm
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 180 m2
  • zastosowana piana: Icynene

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram