hello world!
Opublikowano: 3 czerwca, 2019

Rakówek Gmina Przerośl - izolacja dachu i sufitu pianką PUR

DIABELSKI KAMIEŃ I NAJGŁĘBSZE JEZIORO W POLSCE

⁉ Vizo, wariaty, gdzie was znowu wywiało ⁉ Można powiedzieć, że tym razem graliśmy na własnym podwórku, czyli na Suwalszczyźnie. Bo to właśnie tutaj, a konkretnie w Suwalskim Parku Krajobrazowym znajduje się najgłębsze jezioro w Polsce — Hańcza (108,5 m). Jezioro znajduje się w całości w granicach gminy Przerośl. I właśnie w tej gminie miała miejsce jedna z naszych ostatnich realizacji. Warto dodać, że gmina Przerośl to nie tylko Suwalski Park Krajobrazowy (zdaniem wielu, najpiękniejszy park krajobrazowy w Polsce:). Znajduje się tu między innymi największy na Suwalszczyźnie głaz narzutowy (wieś Nowa Pawłówka), przyniesiony przez lądolód w trakcie ostatniego zlodowacenia (a pojedynczych głazów i głazowisk w regionie nie brakuje, w samym Suwalskim Parku Krajobrazowym są aż 3 rezerwaty z głazami narzutowymi). Oczywiście polecamy Suwalski Park Krajobrazowy i całą Suwalszczyznę jako kierunek weekendowych wypadów oraz wojaży wakacyjnych. Nie zawiedziesz się!

Szczegóły realizacji:
Kilka zdjęć z realizacji izolacji pianką poniżej

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram