hello world!
Opublikowano: 16 stycznia, 2021

Poprawnie wykonana izolacja pianą PUR

❓ W krainie Leszego ?❓

❄️ A może w pobliżu polskiego bieguna zimna?❄️

Z całą pewnością blisko granicy ?

1️⃣

Jeśli chodzi o Leszego, to... spoilerów nie będzie — odsyłamy do świetnej książki Artura Urbanowicza "Gałęziste". Wyjaśnimy tylko, że Leszy skojarzył nam się z nazwą Leszkiemie, gdzie miała miejsce prezentowana realizacja ?

2️⃣

Jeśli chodzi o polski biegun zimna, to...... no, ostatnimi laty to nawet w Wiżajnach (Leszkiemie leżą w gminie Wiżajny) zimy nie są tak zimne jak dawniej ❄️⛄️?Swoją drogą...❓ Tęsknicie za śniegiem ?❓

3️⃣

Chodzi oczywiście o granicę między województwem podlaskim a województwem warmińsko-mazurskim, choć i do Litwy oraz Rosji (Obwód Kaliningradzki) całkiem blisko ?

Na żywo Leszkiemie prezentują się pięknie ? Jak dla nas, warto by mieć tu dom, nawet jeśli Leszy faktycznie by hasał w pobliskich lasach.#IzolacjaPianą to przecież także izolacja akustyczna, czyli hałasy z zewnątrz domownikom niestraszne.

A Dziadek Mróz, gdyby postanowił znów zawitać do Polski, do domu z izolacją wykonaną przez speców z VIZO po prostu nie ma wstępu ?

Szczegóły realizacji:

  • Leszkiemie (woj. podlaskie)
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 214 m2
  • grubość izolacji: 25 cm
  • zastosowana piana: #Icynene (Icynene Polska)

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb?Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania ?? 503 733 503 ?? 503 077 121 ?

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram