hello world!
Opublikowano: 26 kwietnia, 2021

Ponownie izolujemy w Pogodnych Suwałkach

Jak Wam się podoba nowe osiedle w POGODNE SUWAŁKI? Naszym zdaniem prezentuje się bardziej niż nieźle. W jednym z mieszkań wykonaliśmy izolację pianką CROSSIN.

Czyli ładny budynek zyskał właśnie kołderkę, która pomoże utrzymać właściwą temperaturę wewnątrz. Co niezwykle ważne nie tylko wtedy, gdy za oknem jest zimno, ale również wtedy, gdy na zewnątrz panuje upał.

Wiosna wciąż nie może się na dobre zadomowić, ale pewnie upałów latem nie zabraknie, czego Wam życzymy. Nie tych dotkliwych — tych, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, w cieniu lasu lub nad jeziorem.

Na przykład na Suwalszczyźnie — krainie pięknej jak baśń. Już dziś warto pomyśleć o urlopie w tych stronach.

Szczegóły realizacji:

  • Suwałki (woj. podlaskie)
  • grubość izolacji: 20 cm
  • powierzchnia wykonanej izolacji: 90 m2
  • zastosowana piana: Crossin Attic Soft

Budujesz lub remontujesz dom i szukasz izolacji dopasowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami. Specjaliści z ekipy VIZO chętnie odpowiedzą na Twoje pytania

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram