hello world!
Opublikowano: 11 lipca, 2019

Piotrków Trybunalski ocieplenie poddasza pianką

Czy wiesz, że... Historia tego miasta sięga początków XIII w. (choć na oficjalnym portalu miasta widnieje wzmianka o osadach słowiańskich z VIII w.). Miasto leży na styku historycznych granic Mazowsza, Wielkopolski i Małopolski. A skoro tak, to trudno się dziwić, że do dziś przecina się tu sporo szlaków transportowych. Jeden rzut oka na mapę wystarczy, by zobaczyć, jak ciekawe jest położenie tego miasta. Co ciekawe, w bliskim sąsiedztwie miasta znajduje się jezioro zaporowe (stworzone przez człowieka; w tej części Polski jeziora naturalne nie występują) — Zalew Sulejowski.

Czy już wiesz, o jakim mieście mowa? Jeśli nie, to podpowiadamy, że drugi człon tego miasta został nadany dla upamiętnienia Trybunału Koronnego — najwyższego sądu dawnej Rzeczypospolitej. Teraz już wszystko jasne, prawda? "VIZO, wariaty, ale że poniosło Was aż do Piotrkowa Trybunalskiego?" To jedna z zalet naszej pracy — odwiedzamy rozmaite zakątki Polski. I każda wizyta w nowym miejscu utwierdza nas w przekonaniu, jak piękna jest ta nasza Ojczyzna. Zarówno pod względem zabytków, architektury, jak i krajobrazów, przyrody. Piotrków Trybunalski jest tego znakomity przykładem. Miasto obfituje w ciekawe zabytki. A Sulejowski Park Krajobrazowy to piękne miejsce, które pozwala aktywnie wypocząć na łonie natury po pracowitym tygodniu. Słowem, fajne miejsce do życia. Warto zbudować tu fajny dom — i zadbać o odpowiednią temperaturę w środku, wykonując izolację pianką. Tak jak uczynili to nasi Zacni Klienci z Piotrkowa.

Szczegóły realizacji:
  • Piotrków Trybunalski
  • powierzchnia izolacji: 290 m2
  • grubość izolacji: 25 cm
  • w użyciu piana PCC Ekoprodur s0310
Kilka zdjęć z realizacji ocieplenia poddasza pianką

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram