hello world!
Opublikowano: 23 sierpnia, 2019

Ocieplenie poddasza pianką w Borkowo koło Gdańska

Tacy sąsiedzi to prawdziwy skarb

Ktoś kiedyś powiedział, że najważniejsze w życiu to mieć wokół siebie ludzi, na których zawsze można liczyć. Ta cenna myśl tyczy się przede wszystkim bliskich, ale kto powiedział, że nie można mieć bliskich sąsiadów? Czyli takich, którzy na przykład chętnie podpowiedzą, jaką ekipę wybrać do wykonania izolacji pianką. Właśnie takich zacnych sąsiadów ma Pan Marcin. Niezawodną ekipę VIZO polecili mu nasi Klienci z końca zeszłego roku. Nie ukrywamy, że takie sytuacje cieszą nas podwójnie.

Dlaczego podwójnie? Po pierwsze dlatego, że oznacza to, że pierwszy Klient jest tak bardzo zadowolony z naszych usług, że z chęcią poleca VIZO swoim sąsiadom. Po drugie dlatego, że po prostu bardzo nas cieszą dobrosąsiedzkie relacje. Fajnie jest mieć życzliwych sąsiadów. I warto samemu być życzliwym sąsiadem. Jak mawiają, dobro powraca. No i – wspólnymi siłami możemy dokonać więcej. W końcu życie to gra zespołowa.

Szczegóły realizacji:
 • Borkowo k. Gdańsk
 • dach od murłaty do kalenicy:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 200 m2
  — grubość izolacji: 23 cm
 • sufit:
  — powierzchnia wykonanej izolacji: 90 m2
  — grubość izolacji: 15 cm
 • w użyciu piana #QuadFoam500 (Doskonała Izolacja)
Kilka zdjęć z realizacji ocieplenia poddasza pianką w Borkowo

Vizo ocieplanie pianką poddaszy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. podlaskim, mazowieckim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Suwałkach, Białymstoku, Łomży, Ełku, Augustowie, Zambrowie, Wyszkowie.

Dane adresowe:

Adres: Sidory 7, 16-404, Jeleniewo
Województwo: Podlaskie
Nr telefonu: 503 077 121
Email: biuro@vizo.pl

Obserwuj nas:

COPYRIGHT © 2020 - VIZO.pl Izolacje pianą | Ocieplanie pianką poddaszy | Ocieplanie domów jednorodzinnych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram